Detoks TarifleriDiyet

7 Günde 5 Kilo Zayıflatan Diyet

1 Haftada Kolayca 5 Kilo

Zayıflamak için kullanabileceğiniz etkili bir diyet programıdır. 1 haftalık olan diyet ile kolayca 5 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Diyet programının dışına çıkılmadığı taktirde fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Günlük ihtiyacınız olan su miktarını almaya ve gün içinde spor yapmaya özen gösteriniz.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 1. Gün

Muz harici diğer meyvelerden dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Diyetin ilk günü sadece meyve tüketerek geçirmelisiniz. Bu sayede ilk etapta toksinleri vücudunuzdan atacaksınız.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 2. Gün

Diyetin 2. gününde dilediğiniz kadar haşlama sebze yemekleri tüketebilirsiniz. Yediğiniz yemeklerin tuzsuz, az yağlı ve salçasız olması gerekmektedir.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 3. Gün

İstediğiniz kadar sebze yemeği ve dilediğiniz kadar meyve tüketebilirsiniz. Yukarıda hem meyve hem de sebze için yazdığımız şartlar geçerli. Karnınızın 3.gün bu öğünlerle doyacağı kesin.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 4. Gün

Diyetin en zorlayıcı günlerinden olan dördüncü günde sadece süt ve muz yemelisiniz. Gün boyunca sadece 5 bardak süt ve 5 bardak muz yiyebilirsiniz. Gün içine yayarak ve sütü sıcak olarak tüketmelisiniz.

1 haftada hızlı kilo verin

7 Günde 5 Kilo Diyeti 5. Gün

Beşinci günün öğleninde haşlanmış tavuk yada balık ızgara yiyebilirsiniz. Akşam ise 8 kaşık haşlanmış sebze yemeği tüketebilirsiniz.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 6. Gün

Diyetin altıncı gününde dilediğiniz kadar çiğ olarak sebze tüketebilirsiniz. Öğlen 2 parça ızgarada balık ya da et tüketebilirsiniz.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 7. Gün

Bir önceki gün ile aynı şekilde beslenmelisiniz. Diyeti uygularken muz, patates, şeker, tuz, yağ ve ekmekten kesinlikle kaçınıyorsunuz. Günde mutlaka en az 2 litre su içmelisiniz. Ayrıca diyetinizi yaparken enerjinizi kaybetmeyin sporla yapıldığında etkili sonuçları fark edeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
vivense müşteri hizmetleri müşteri hizmetleri papara müşteri hizmetleri trendyol müşteri hizmetleri vodafone müşteri hizmetleri direk operatöre bağlanma çiçek sepeti müşteri hizmetleri ptt müşteri hizmetleri hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarası 10 minute mail