Detoks TarifleriDiyet

7 Günde 5 Kilo Zayıflatan Diyet

1 Haftada Kolayca 5 Kilo

Zayıflamak için kullanabileceğiniz etkili bir diyet programıdır. 1 haftalık olan diyet ile kolayca 5 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Diyet programının dışına çıkılmadığı taktirde fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Günlük ihtiyacınız olan su miktarını almaya ve gün içinde spor yapmaya özen gösteriniz.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 1. Gün

Muz harici diğer meyvelerden dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Diyetin ilk günü sadece meyve tüketerek geçirmelisiniz. Bu sayede ilk etapta toksinleri vücudunuzdan atacaksınız.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 2. Gün

Diyetin 2. gününde dilediğiniz kadar haşlama sebze yemekleri tüketebilirsiniz. Yediğiniz yemeklerin tuzsuz, az yağlı ve salçasız olması gerekmektedir.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 3. Gün

İstediğiniz kadar sebze yemeği ve dilediğiniz kadar meyve tüketebilirsiniz. Yukarıda hem meyve hem de sebze için yazdığımız şartlar geçerli. Karnınızın 3.gün bu öğünlerle doyacağı kesin.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 4. Gün

Diyetin en zorlayıcı günlerinden olan dördüncü günde sadece süt ve muz yemelisiniz. Gün boyunca sadece 5 bardak süt ve 5 bardak muz yiyebilirsiniz. Gün içine yayarak ve sütü sıcak olarak tüketmelisiniz.

1 haftada hızlı kilo verin

7 Günde 5 Kilo Diyeti 5. Gün

Beşinci günün öğleninde haşlanmış tavuk yada balık ızgara yiyebilirsiniz. Akşam ise 8 kaşık haşlanmış sebze yemeği tüketebilirsiniz.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 6. Gün

Diyetin altıncı gününde dilediğiniz kadar çiğ olarak sebze tüketebilirsiniz. Öğlen 2 parça ızgarada balık ya da et tüketebilirsiniz.

7 Günde 5 Kilo Diyeti 7. Gün

Bir önceki gün ile aynı şekilde beslenmelisiniz. Diyeti uygularken muz, patates, şeker, tuz, yağ ve ekmekten kesinlikle kaçınıyorsunuz. Günde mutlaka en az 2 litre su içmelisiniz. Ayrıca diyetinizi yaparken enerjinizi kaybetmeyin sporla yapıldığında etkili sonuçları fark edeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
temp mail kasık ağrısı