Fix Diyet

Sağlıklı bir şekilde diyet yapmak. Diyet çeşitleri ve zayıflama yöntemleri. Bu alanda konular açıp, diğer üyelere sorular sorabilirsiniz.

Uyuşturucunun Zarar...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Uyuşturucunun Zararları


admin
Gönderiler: 22
Admin
Topic starter
(@admin)
Üye
Katılım : 12 ay önce

Uyuşturucunun Zararları: Keyif için narkotik madde kullananlar insanlıktan bile çıkarlar. Bu uyuşturucu maddelerin beyin hücreleri üzerine büyük tahripleri vardır. Zekayı zayıflatırlar, düşünme kudretini azaltırlar ve aklı ortadan kaldırırlar. Buna alışan insanlar her geçen gün bu maddelere karşı daha fazla miktarlarda ihtiyaç duyarlar. Gizli ve yasak oldukları için zor ve pahalı temin edilen bu maddeleri almak için şahıslar her şeylerini feda etmeğe hazırdırlar. Bundan istifade etmek için bir takım ahlaksız ve kolay para kazanma hevesinde olan, toplum dışı kişiler de bu maddeleri gizlice imal etme ve satma adiliğini gösterirler.

Bu gün dünyada narkotik maddelere karşı büyük bir savaş vardır. Her şeye rağmen sosyal düzeni ve insan sağlığını yıkan bu konu tam kökünden halledilmiş değildir. Genç ve hayat tecrübesi olmayan masum insanlar, para hırsı olan ahlaksızlar tarafından kolayca avlanır ve bu maddelere alıştırılırlar.

Paylaş:
Başa dön tuşu
iptal etmek müşteri hizmetleri vivense müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri