Diyet

En Hızlı Şekilde Nasıl Kilo Verebilirim?

Nasıl Kilo Veririm ?

En hızlı bir biçimde kilo vermek herkesin hayali olsa gerek .Çünkü kilo hem erkekler için hemde bayanlar için büyük bir sorun ve problem. Özellikle yaz aylarına girmiş olmamız münasebetiyle insanların plajlara,havuzlara akın akı gitmesi ile birlikte kilo sorunu denize ve havuza girecekler için büyük bir problem oluşturmakta.

Biz en hızlı ve en sağlıklı biçimde nasıl kilo verilir sorusunun cevabını araştırdık. Araştırmalarımız sonucu çarpıcı sonuçlara ulaştık.

Öncellikle bir çoğumuzun en büyük dertlerinden bir tanesi çok spor yapıyorum fakat zayıflayamıyorum veya sıkı diyetteyim fakat kilo veremiyorum. İşte biz bu konularda size gereken cevabı vereceğiz.

Öncellikle araştırmalarımızda en çarpıcı gerçek diyet ile spor ilişkisinin çok kuvvetli olması ve bu ikili birlikte paralel olmadığı taktirde kilo veremeyeceğinizi ve aksine belli zamandan sonra vücutta sarkmaların olabileceği durumu ile karşı karşıyasınız.

Spor yaptığınız taktirde belli bir doktor gözetiminde mutlaka diyet programına girmelisiniz .Aksi taktirde diyet sonrası kollarda bacaklarda sarkmaların önüne alamayacaksınız. Bir spor hocası eşliğinde yapacağınız hem kiloyu yakmak hemde kilonun altında kalan kasın düzgün bir biçime şekillenmesini sağlamak olacaktır. Ayrıca spor hocanız ile birlikte vücudunuzdaki zayıf kasları geliştirmeniz ve kuvvetlendirmeniz ileride yaşanılacak sağlık sorunlarının önüne geçecektir.

DİYET YAPARKEN BOL BOL SU İÇİNİZ

Ayrıca diyet yaparken bol bol su tüketimi yapmayı asla unutmuyoruz. Günlük ortalama 3-4 litre su veya daha fazla su içmeniz sizin menfaatinize olacaktır.

HAMUR İŞLERİNDEN UZAK DURUNUZ

Diyet boyunca kesinlikle ama kesinlik hamur,şeker,un ve tuz gibi maddeleri asla tüketmiyoruz .

AKŞAM 6.5 DAN SONRA BİR ŞEY YEMEYİN

Akşam yemeklerinizi 7 den sonra yemeyin .Bunu alışkanlık haline getirin ve akşam yemeklerinizi yiyebildiğiniz kadar erken yiyin.

Akşam 7 den sonra bol bol su tüketebilir. Meyve ve Sebze ağırlıklı beslenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
temp mail kasık ağrısı