Sağlık

Mankenlerin Zayıflama Sırları

Mankenlerin Zayıflama Sırları

Mankenlerin zayıflama sırları ; Mankenlerde sandığınız gibi zayıflamak için uçuk fiyatlarda satılan ürünler tercih etmiyorlar. Makalemizde size bahsedeceğimiz mankenlerin zayıflamak adına yaptıkları teknikleri okuyunca sizde şaşıracaksınız. Mankeneler nasıl zayıflıyor hep birlikte görelim

Bağırsak Temizleyiciler

Güzelliğin geçici olmaması için vücudumuzu önce içerden temizlemeliyiz. Ünlü artistler ve güzeller yıllar boyunca bu bağırsak temizleyicileri ve lavman yöntemini kullandılar. Bu içten temizleyiciler bugünlerde kaliteli spa merkezlerinde sıkça kullanılıyor. Ama çok para harcamanıza gerek yok eczaneden düşük fiyata temin edebileceğiniz bu ürünler hem hazır hem de gayet uygun fiyata satılmaktadır.

zayıf mankenler

Jöleli Şekerlemeler

Jöleli şekerlemelerin bilinenin aksine kalorisi ve yağ oranı oldukça düşüktür. Jöleli şekerlemeler enerji kaynağı yönünden çok hızlıdır. Küçük jölelerin tanesi 5 – 6 kalori arasında değişir. Bir halka şekerde ise 10 kalori mevcuttur. Tatlı ihtiyacınız olduğunda sizde mankenler gibi jöleli şekerlemeleri tercih edin. Tatlı krizinizi dindirir.

Esmer Su Yosunu

Su yosunu tabletini modeller sıkça kullanır. Bu tabletler yavaş olan metabolizmanızı hızlandırmada son derece etkilidir. Eczanelerden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Karahindiba Çayı

İdrar söktürmede karahindiba çayı 1 numaradır. Şişkinlik ödem atma özellikleri bulunur eczanelerde ve süper marketlerde kolayca bulabilirsiniz.

Avokadolu Vücut Yağı

Modellerin özellikle vücutlarına kullandıkları bir yağdır. Sürüldüğünde yapışıklık hissi verse de cildi sıkılaştırıp parlattığı için bu durumu göze alırlar.

Elma Sirkesi

Elma sirkesinin yağ yakma özelliği vardır. Ama aynı zamanda filtre edilmemiş bir elma sirkesi güçlü bir kan temizleyicisidir.

Kurutulmuş Baharatlı Et

Mankenler dışarıda fastfood tarzı yememek için çantalarında mutlaka kurutulmuş baharatlı et bulundururlar. Çünkü kalorisi çok düşük ve doyurucudur. 75 kaloridir ve 1 gramdan daha az yağ içerir. Dışarıda acıktığınızda atıştırabileceğiniz etkili bir yiyecektir.

Buzlu Su

Buzlu su mankenlerin olmazsa olmazlarındandır. Zaten normalde de çok su tüketen mankenler buzlu suyu kalori yakmakta kullanırlar. Buzlu su içildiğinde vücut oda sıcaklığına gelmek için çaba sarf eder ve bu durum ekstra 30 kalori yakmayı sağlar.

Sarımsak Ve Papatya Tabletleri

Hızlı bir şekilde kilo vermek ihtiyacı hissettiklerinde 2 – 3 günden fazla olmamak şartı ile bu tabletleri kullanırlar. Çünkü sarımsak ve papatya tabletleri çok hızlı bir şekilde idrar söktürür ve birkaç gün içinde 3 kilo kaybetmenizi sağlar. Her yemekten sonra 2 tablet alınır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
temp mail kasık ağrısı